Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Omni Yrityspalvelut Oy

Puhelin
040 011 4827

Sähköposti
etunimi.sukunimi@talousverkko.fi

Osoite
Asematie 6
74700 Kiuruvesi

Y-tunnus
2209551-4

Henkilökunta

Henkilökunnan sähköpostiosoitteet muotoa:
etunimi.sukunimi@talousverkko.fi

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Henkilökunta

Mervi Hynynen

Toimistovastaava/kirjanpitäjä

040 011 4827

mervi.hynynen@talousverkko.fi

Talouspäällikkö, tietotekniikan insinööri (AMK),
yo-merkonomi
yli 30 v. kokemus kirjanpidosta ja palkanlaskennasta
yli 27 v. kokemus päällikkötason tehtävistä, erityisosaaminen osakeyhtiön hallinto ja eri ohjelmistot

Tarja Siidorov

Kirjanpitäjä

044 500 8773

tarja.siidorov@talousverkko.fi

Merkonomi
yli 30 v. kokemus eri alojen kirjanpidosta ja palkanlaskennasta

Satu Mehtonen

Kirjanpitäjä

040 770 0474

satu.mehtonen@talousverkko.fi

Merkonomi
yli 25 v. kokemus palkanlaskennasta
yli 9 v kokemus kirjanpidosta

Arja Ruotsalainen

Kirjanpitäjä

044 758 2503

arja.ruotsalainen@talousverkko.fi

Merkonomi, taloushallinnon ammattitutkinto
yli 6 v. kokemus eri alojen kirjanpidosta ja palkanlaskennasta

Matti Valkonen

Kirjanpitäjä

+358 44 727 0546

matti.valkonen@talousverkko.fi

Anni Lappalainen

Kirjanpitäjä

+358 45 660 8864

anni.lappalainen@talousverkko.fi